Scroll To Top Button (1.1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Button text
cs: Text tlačítka
