Scroll To Top Button (1.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj
