Scroll To Top Button (1.1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Button text
eu: Testu botoia
