Scroll To Top Button (1.1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Button text
oc: Tèxte del boton
