Scroll To Top Button (1.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور
