Scroll To Top Button (1.1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: None
pt: Nenhum

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Tab
pt: Separador

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: Button text
pt: Texto do botão
