Scroll To Top Button (1.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป
