Scroll To Top Button (1.1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: General settings
ar: الإعدادات العامة
