Scroll To Top Button (1.1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil
