Scroll To Top Button (1.1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Tab
it: Scheda

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Button text
it: Testo del bottone
