Scroll To Top Button (1.1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: None
ja: なし

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Tab
ja: タブ

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Button text
ja: ボタンのテキスト
