Scroll To Top Button (1.1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos
