Scroll To Top Button (1.1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स
