Scroll To Top Button (1.1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: None
pt: Nenhum

en: Image
pt: Imagem

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Tab
pt: Aba

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Button text
pt: Texto do botão
