Scroll To Top Button (1.1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر
