Scroll To Top Button (1.1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: General settings
bg: Общи настройки
