Scroll To Top Button (1.1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: None
fr: Aucun(e)

en: Link
fr: Lien

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Tab
fr: Onglet

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Button text
fr: Texte du bouton
