Scroll To Top Button (1.1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: General settings
hr: Opće postavke
