Scroll To Top Button (1.1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: None
ru: Нет

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Tab
ru: Вкладка

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slide
ru: Слайд

en: Button text
ru: Текст на кнопке
