Scroll To Top Button (1.1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Tab
sv: Tabb

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Button text
sv: Knapptext
