Scroll To Top Button (1.1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت
