Scroll To Top Button (1.2.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: General settings
af: Algemene verstellings
