Scroll To Top Button (1.2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales
