Scroll To Top Button (1.2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: General settings
be: Агульныя наладкі
