Scroll To Top Button (1.2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি
