Scroll To Top Button (1.2.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: None
cy: Dim

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol
