Scroll To Top Button (1.2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Tab
da: Fane

en: Button text
da: Knaptekst
