Scroll To Top Button (1.2.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: None
de: Keine

en: Image
de: Bild

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Fade
de: Überblenden

en: Button text
de: Button-Text

en: Pill
de: Pillenform
