Scroll To Top Button (1.2.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Button text
et: Nupu tekst
