Scroll To Top Button (1.2.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Tab
fi: Välilehti

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Button text
fi: Painiketeksti
