Scroll To Top Button (1.2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Button text
gl: Texto do botón
