Scroll To Top Button (1.2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Button text
nl: Knoptekst
