Scroll To Top Button (1.2.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Tab
pl: Karta

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Button text
pl: Tekst przycisku
