Scroll To Top Button (1.2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: General settings
sl: Splošne nastavitve
