Scroll To Top Button (1.2.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika
