Scroll To Top Button (1.2.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού
