Scroll To Top Button (1.2.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: None
id: Tiada

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Fade
id: Redup
