Scroll To Top Button (1.2.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: General settings
mr: सामान्य संरचना
