Scroll To Top Button (1.2.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය
