Scroll To Top Button (1.2.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: None
tr: Hiçbiri

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Tab
tr: Sekme

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Button text
tr: Buton metni
