Scroll To Top Button (1.2.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: None
uk: Немає

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Tab
uk: Вкладка

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Button text
uk: Текст кнопки
