Scroll To Top Button (1.2.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: None
vi: Không có

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt
