Scroll To Top Button (2.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Tab
ca: Pestanya

en: Button text
ca: Text del botó
