Scroll To Top Button (2.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: None
es: Ninguno

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Fade
es: Desvanecer

en: Slide
es: Deslizar

en: Button text
es: Texto del botón
