Scroll To Top Button (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી
