Scroll To Top Button (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Tab
he: לשונית
