Scroll To Top Button (2.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Tab
hu: Fül

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Button text
hu: Gombszöveg
