Scroll To Top Button (2.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان
