Scroll To Top Button (2.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Tab
lv: Cilne

en: Button text
lv: Pogas teksts
