Scroll To Top Button (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг
